Міжнародна співпраця

Міжнародна співпраця

Свою діяльність у цьому напрямку Вище професійне училище № 92 почало співпрацею з благодійною організацією «Карітас». Був розроблений сумісний проект під егідою європейської організації «Задзеркалля» «Молодіжна піца». здобувачі освіти  взяли  участь у реалізації проекту малих грантів «Молода енергія громад»  за програмою ЮНІСЕФ «Посилення життєстійкості та підвищення громадської активності підлітків та молоді у Східній Україні», яка впроваджується за фінансової підтримки Європейського Союзу громадською організацією «Слов’янський культурний  центр «Задзеркалля».

Наступним кроком стало укладення у грудні 2018 року контракту з організацією «INTERNOBMEX COMPANY LTD» про проходження стажування та виробничої практики для здобувачів освіти та педагогічного колективу.

У рамках програми «Відкривай Європу – подорож й заробіток: 2018-2019 р.р.» здобувачам освіти ВПУ № 92 надалась можливість взяти участь у міжнародному стажуванні.

У лютому 2019 року був укладений договір про співпрацю між Вищим професійним училищем № 92 м. Сєвєродонецька та компанією «INTERNOBMEN». Ця співпраця продовжується й до сьогодні.

 

Посилання на інші сторінки