Гімн та Прапор – одвічні наші символи!

30 років тому Верховна Рада України офіційно затвердила Державний Гімн та Державний Прапор країни. Цій доленосній події було приурочено свято державних символів під гаслом: «Хто не знає свого минулого, той не вартий свого майбутнього».

Ведучі вечора оформили залу для святкування, підготували вірші і з короваєм зустрічали дорогих гостей – мешканців гуртожитку ВПУ № 92.

Молодь з повагою прослухала сучасні версії пісень, які Українці виконували замість гімну протягом попередніх століть: Духовний гімн «Многая літа», «Мир вам, браття», «Заповіт» Тараса Шевченка, «Запорозький марш» та інші твори.

З цікавістю розглядалися картини Іллі Рєпіна «Запорожці пишуть лист турецькому султанові» та «В’їзд Богдана Хмельницького до Києва в 1645 році» Миколи Івасюка, де чітко видно синьо-жовтні кольори козацьких знамен.

Свято було патріотичним і цікавим.

Посилання на наказ https://vpu92sever.lg.ua/wp-content/uploads/2022/09/яицкая.pdf

Посилання на наказ https://vpu92sever.lg.ua/wp-content/uploads/2022/09/наказ.pdf

Посилання https://vpu92sever.lg.ua/wp-content/uploads/2022/09/Наказ-про-внесення-змін.pdf

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x