Гімн та Прапор – одвічні наші символи!

30 років тому Верховна Рада України офіційно затвердила Державний Гімн та Державний Прапор країни. Цій доленосній події було приурочено свято державних символів під гаслом: «Хто не знає свого минулого, той не вартий свого майбутнього».

Ведучі вечора оформили залу для святкування, підготували вірші і з короваєм зустрічали дорогих гостей – мешканців гуртожитку ВПУ № 92.

Молодь з повагою прослухала сучасні версії пісень, які Українці виконували замість гімну протягом попередніх століть: Духовний гімн «Многая літа», «Мир вам, браття», «Заповіт» Тараса Шевченка, «Запорозький марш» та інші твори.

З цікавістю розглядалися картини Іллі Рєпіна «Запорожці пишуть лист турецькому султанові» та «В’їзд Богдана Хмельницького до Києва в 1645 році» Миколи Івасюка, де чітко видно синьо-жовтні кольори козацьких знамен.

Свято було патріотичним і цікавим.

Посилання https://vpu92sever.lg.ua/wp-content/uploads/2022/05/Наказ-про-в.о.-Кудрю.jpg

Під час уроку здобувачі освіти ознайомилися з правилами підбору асортименту товару та його зберігання. Майбутні продавці побачили, яким шляхом проходить молоко від фермерства до продажу на полицях магазинів. Учні на практиці навчалися заповнювати цінники та накладні на відповідні товари, спробували на смак різні види молочних продуктів. Урок виробничого навчання видався на славу.

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x