Зимовий вернісаж

Здається, зовсім недавно палахкотіла золотом осінь у своїй красі, а тепер прийшов час зими з її білими кучугурами, святами й розвагами. Так і фотовиставка «Жовтолиста осінь мого краю» змінилася новими світлинами – «Зимовим вернісажем».

Молодь, яка проживає в гуртожитку ВПУ № 92, спіймала об’єктивами моменти короткого зимового дня, коли білий сніг стає синьо-червоним, а з початком дня – жовтим, помаранчевим. Кетяги калини, гілочки дерев одяглися в білосніжні корони. Ліс стоїть у сніговій задумі… Скрізь біло, чисто і велично…

Але ось з’являються веселі, червонощокі колядники і співають: «Вийди, вийди, господарю»…

Зимі радіють усі, але красу цієї пори року вдалося відобразити на фото лише Пономарьовій Любові, Даніленку Кості, Ємельяновій Вікторії, Кравцову Андрію, Рудаковській Катерині, Новіковій Альоні, Калашник Юлії і подарували всім нам.

Посилання https://vpu92sever.lg.ua/wp-content/uploads/2022/05/Наказ-про-в.о.-Кудрю.jpg

Під час уроку здобувачі освіти ознайомилися з правилами підбору асортименту товару та його зберігання. Майбутні продавці побачили, яким шляхом проходить молоко від фермерства до продажу на полицях магазинів. Учні на практиці навчалися заповнювати цінники та накладні на відповідні товари, спробували на смак різні види молочних продуктів. Урок виробничого навчання видався на славу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x