Я і наша громада

ОКУ Луганський обласний центр підтримки молодіжних ініціатив та соціальних досліджень спрямовує свою діяльність на залучення молоді до роботи в місцевих громадах, підвищує рівень політичної, податкової та фінансової культури, займається вихованням національно патріотичної свідомості.

3 лютого 2021 р. співробітники УОЦПМІ та СД в ігровій формі максимально наблизили до реалій життя місцевих громад наших здобувачів освіти 1, 3 курсів через українську настільну гру «#Гра Світ Громади» .

Молодь перевтілювалася в чиновників, підприємців, фермерів, переселенців, мерів міст, банкірів і, кооперуючись  та взаємодіючи з командою, заробляла гроші, платила податки, комірне, брала кредити, відкривала свій бізнес і цим приносила користь громаді.

А четвертого лютого пройшла бесіда з елементами тренінгу «Що таке громада?».

Такі уроки громадянської освіти корисні та цікаві молоді. Є надія, що наші вихованці будуть активними членами своїх місцевих громад і корисними державі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x