Весна подіями багата!

(Звіт про виховну роботу)

Здобувачі освіти ВПУ № 92 в березні 2021 року стали учасниками уроків історичної пам’яті, присвячених Дню спротиву окупації Автономної Республіки Крим та міста Севастополя. Молодь переглянула художні фільми «Додому» та «Хайтарма», та взяла участь в їх обговоренні. Усі прийшли до висновку, що Крим – це Україна.

5квітня 26 добровольців взяли участь в екологічній акції «Створюємо ліси разом». Висадка саджанців сосни радує дітей, бо на місці згарищ зазеленіють нові ліси.

7 квітня – День здоров’я. Здобувачі освіти групи 1-2 підібрали «15 порад  здоров’я», викладачі фізичної культури презентували відеоролик про оздоровчі заходи, які проводить ВПУ № 92 під гаслом «О спорт! Ти здоров’я ». Висновок напрошується сам: бути здоровим – це модно і красиво.

11 квітня 1945 року було звільнено в’язнів концентраційного табору в Бухенвальді. Розповідь про звірства фашисті і перегляд фільму про Януша Корчака, який з вихованцями був спалений в печах Треблінки, уразив до глибини душі присутніх заходу «Ми пам’ятаємо».

Бібліотека організувала фотовиставку «Люди світу, на хвилину встаньте!».

12 квітня – День космонавтики, і вся світова спільнота згадує політ у космос першої людини Юрія Гагаріна. 60 років цієї події відзначалося переглядом відео «Людина в космосі», презентаціями про розвиток космонавтики у світі й Україні.

У бібліотеці училища організована книжкова виставка «Він сказав: «Поїхали!».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x