Тиждень українських бібліотек у ВПУ № 92

З 27 вересня по 1 жовтня 2021 року у ВПУ № 92 проходив тиждень українських бібліотек.

Читачі познайомилися з «Золотим фондом бібліотеки», де були представлені найстаріші видання, найбільші та найменші книжки і звичайно ті видання, які найчастіше читалися здобувачами освіти.

Цікаво пройшов вечір про історію книг й бібліотек у світі.

Юні актори театралізували гумарески Павла Глазового – класика української літератури, передавши характери персонажів  колоритно й правдиво. Зал рукоплескав учням гр. 1-3.

30 вересня юнацька бібліотека ім. Й. Курлата презентувала прототипи знаменитих героїв.

Усім читачам бажаю Мудрості, Віри, Надії та Любові!

 

Посилання https://vpu92sever.lg.ua/wp-content/uploads/2022/05/Наказ-про-в.о.-Кудрю.jpg

Під час уроку здобувачі освіти ознайомилися з правилами підбору асортименту товару та його зберігання. Майбутні продавці побачили, яким шляхом проходить молоко від фермерства до продажу на полицях магазинів. Учні на практиці навчалися заповнювати цінники та накладні на відповідні товари, спробували на смак різні види молочних продуктів. Урок виробничого навчання видався на славу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x