Свято наближається!!!

Напередодні новорічних свят здобувачі освіти ВПУ № 92 із задоволенням взяли участь у конкурсі «Новорічна композиція», де молодь запропонувала альтернативні ідеї новорічних ялинок, поробок з природніх матеріалів, щоб зберегти лісові красуні від вирубки. Подарунки, виготовлені руками учнів для бійців ООС зігріють їх дущі й серця.

Порадували своїми веселими поробками:

  • Жученко Юлія «Сніговиком»;
  • Майба Вікторія «Новорічними кульками»;
  • Новікова Альона «Різдвяним віночком»;
  • Кравцов Андрій та Білянський Ростислав «Святковою ялинкою» у сріблясто-жовто-блакитних кольорах.

А новорічний подарунок воїну у вигляді «Коника – 2021» від Луганської Анастасії хай буде на добру згадку від учнівської молоді ВПУ № 92.

З Новим роком! З новим щастям! Хай прийде мир на нашу Україну!

Посилання https://vpu92sever.lg.ua/wp-content/uploads/2022/05/Наказ-про-в.о.-Кудрю.jpg

Під час уроку здобувачі освіти ознайомилися з правилами підбору асортименту товару та його зберігання. Майбутні продавці побачили, яким шляхом проходить молоко від фермерства до продажу на полицях магазинів. Учні на практиці навчалися заповнювати цінники та накладні на відповідні товари, спробували на смак різні види молочних продуктів. Урок виробничого навчання видався на славу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x