Шановні здобувачі освіти!

Шановні здобувачі освіти! Відповідно до наказів МОН України від 16.03.2020 №406 «Про організаційні заходи для запобігання поширенню коронавірусу COVID-19», Департаменту освіти і науки Луганської облдержадміністрації від 18.03.2020 №31 «Про заходи для запобігання поширенню коронавірусу COVID-19», п. 4.2 розділу IV Положення про дистанційне навчання, листів МОН України від 11.03.2020 №1/9-154, від 13.03.2020 №1/9-160 «Щодо організації дистанційного навчання в закладах ЗСО під час карантину», з метою своєчасного отримання інформації, спрямованої на виконання освітніх програм в ВПУ №92 м.Сєвєродонецька запроваджено організацію освітнього процесу з використанням дистанційних освітніх технологій.

Звертаємо увагу, що карантин це не канікули! Просимо здобувачів освіти та їх батьків сприяти організації дистанційного навчання на період оголошення карантину. На цей час на сайті ВПУ №92 м. Сєвєродонецька (Вкладка Карантин) буде розміщено інформацію щодо використання технологій дистанційного навчання з зазначенням  посилань на конкретні веб-ресурси викладачів (платформи дистанційного навчання, блоги,  онлайн-курси, відео-уроки тощо). Інформація буде постійно оновлюватись, слідкуйте за змінами.

Час діяти! Від вас, шановні здобувачі освіти, достатньо підключення до мережі інтернет та будь-якого електронного пристрою (ноутбук, планшет, смартфон), а також бажання отримати знання.

Посилання https://vpu92sever.lg.ua/wp-content/uploads/2022/05/Наказ-про-в.о.-Кудрю.jpg

Під час уроку здобувачі освіти ознайомилися з правилами підбору асортименту товару та його зберігання. Майбутні продавці побачили, яким шляхом проходить молоко від фермерства до продажу на полицях магазинів. Учні на практиці навчалися заповнювати цінники та накладні на відповідні товари, спробували на смак різні види молочних продуктів. Урок виробничого навчання видався на славу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x