Програма розвитку ООН (ПРООН) в дії

З серпня 2020 року ВПУ № 92 почало тісно співпрацювати з Організацією Об’єднаних Націй, яка займається відновленням та розбудовою миру через реалізацію Програми розвитку ООН (ПРООН).

11 навчальних закладів ПТНЗ, серед них і наше училище, включені до проекту, який займається створенням та оснащенням, які будуть задіяні для підготовки робітничої професії «Кухар кондитер».

4 лютого 2021 року представники МОЗ та ООН в Україні зустрілися з адміністрацією та педагогічним колективом за круглим столом разом з роботодавцями, щоб провести тренінгові заняття і виділити пріоритети розвитку нашого училища.

Так у рамках Програми ПРООН ВПУ № 92 отримає кошти на ремонт кухні-лабораторії, яка буде задіяна для підготовки молодших бакалаврів за спеціальністю «Виробництва харчової продукції», та буде придбане сучасне технологічне обладнання:

  • Індукційна плита;
  • Шафа шокової заморозки;
  • Пароконвектомат;
  • Гомогенізатор;
  • Термоміксер;
  • Варіокукінгцентр;

Сподіваємося, що міжнародна технічна допомога буде плідною!

Посилання https://vpu92sever.lg.ua/wp-content/uploads/2022/05/Наказ-про-в.о.-Кудрю.jpg

Під час уроку здобувачі освіти ознайомилися з правилами підбору асортименту товару та його зберігання. Майбутні продавці побачили, яким шляхом проходить молоко від фермерства до продажу на полицях магазинів. Учні на практиці навчалися заповнювати цінники та накладні на відповідні товари, спробували на смак різні види молочних продуктів. Урок виробничого навчання видався на славу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x