Професія на все життя

         Можна без перебільшення сказати, що немає такого місця на землі, де люди не користувались би послугами кухарів. З цією професією пов’язала своє життя прекрасна людина, великий майстер своєї справи Бабак Світлана Іванівна.

         Ще підлітком перші кроки в професію вона робила, навчаючись у  ПТУ № 92, яке закінчила з відзнакою.

         Після закінчення училища вдосконалювала свою професійну майстерність, працюючи в ресторанах рідного міста, де була визнана кращою за професією і нагороджена Знаком «Переможець соцзмагання 1979 року», а в 1980 році, після складних іспитів, була делегована від Луганської області на «Олімпіаду – 80» годувати спортсменів – іноземців.

         З 1986 року, після закінчення Ворошиловградського технікуму громадського харчування, її доля тісно пов’язана з ВПУ № 92,  де працюючи майстром виробничого навчання у групах кухарів, кондитерів, своє захоплення професією, своє уміння вона щедро передає молоді під час уроків виробничого навчання та літньої практики в дитячих таборах відпочинку на Чорному та Азовському морях,  де чекають саме на Світлану Іванівну. Її випускники працюють по професії у різних містах України та за кордоном.

          Колеги, батьки, учні високо цінують її професіоналізм, ділові й загальнолюдські якості. Усі вважають, що ВПУ № 92 пощастило, бо тут працює прекрасний наставник, котрий передає свій багатий досвід не примусово, а доступно, з великим терпінням і любов’ю. А повчитися є чому! Багато років Світлана Іванівна була старшим майстром, а тепер очолює «Школу молодого майстра» і залишається вірною своїй професії  все життя.

         Держава високо оцінила її трудові звершення: Бабак С.І. визнана «Людиною року 2001» м. Сєвєродонецька, нагороджена почесними грамотами Міністерства освіти та науки України, Луганської обласної адміністрації та Департаменту освіти в Луганській області. Досвід майстра висвітлено в енциклопедії «Профтехосвіта України: ХХ століття».

         7 листопада 2020 року Бабак С.І. святкує свій 70-річний ювілей. Педколектив ВПУ № 92 щиро вітає її з Днем народження, бажає міцного здоров’я на довгі роки, творчого натхнення, дякує за серце велике, поділене щедро на всіх.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x