Праведники світу України

13 і 14 травна 2021 року у ВПУ № 92 пройшли години історичної пам’яті, присвячені Дню пам’яті українців, які рятували євреїв під час Другої світової війни.

Здобувачі освіти І, ІІІ курсів прослухали інформацію про Голокост, про Праведників світу різних країн, які зберегли життя єврейським родинам під час Другої світової війни.

Відеоролики, презентації, розповіді про тих, хто переховував жінок і дітей від неминучої смерті довели, що таке явище, як фашизм, не повинно відродитися знову.

Низький уклін усім Праведникам миру!

Посилання https://vpu92sever.lg.ua/wp-content/uploads/2022/05/Наказ-про-в.о.-Кудрю.jpg

Під час уроку здобувачі освіти ознайомилися з правилами підбору асортименту товару та його зберігання. Майбутні продавці побачили, яким шляхом проходить молоко від фермерства до продажу на полицях магазинів. Учні на практиці навчалися заповнювати цінники та накладні на відповідні товари, спробували на смак різні види молочних продуктів. Урок виробничого навчання видався на славу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x