Праведники світу України

13 і 14 травна 2021 року у ВПУ № 92 пройшли години історичної пам’яті, присвячені Дню пам’яті українців, які рятували євреїв під час Другої світової війни.

Здобувачі освіти І, ІІІ курсів прослухали інформацію про Голокост, про Праведників світу різних країн, які зберегли життя єврейським родинам під час Другої світової війни.

Відеоролики, презентації, розповіді про тих, хто переховував жінок і дітей від неминучої смерті довели, що таке явище, як фашизм, не повинно відродитися знову.

Низький уклін усім Праведникам миру!

В рамках програми «ВІДКРИВАЙ СВІТ З НАМИ: МІЖНАРОДНІ СТАЖУВАННЯ 2023-2024 р р.!» українським студентам і випускникам навчальних закладів I-IV рівнів акредитації надається можливість взяти участь у міжнародних стажуваннях. Це відмінний спосіб не тільки поліпшити своє знання мов, поглибити знання та придбати практичні навички, але також чудова можливість отримати безцінний досвід, який безумовно стане в нагоді Вашим студентам в майбутньому професійному житті. […]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x