Попереджені – Обізнані

З метою профілактики правопорушень до ВПУ № 92 завітав старший лейтенант  ювенальної превенції Сєвєродонецького районного управління поліції Сергієнко Олександр Олександрович. Була проведена роз’яснювально-профілактична лекція-бесіда зі здобувачами освіти на тему «Кримінальна, адміністративна відповідальність та шахрайство».

Також працівник поліції наголосив на особистій безпеці та надав рекомендації, як не стати жертвою кримінального чи адміністративного правопорушення.

Наприкінці заходу всім здобувачам освіти були надані інформаційні буклети «Кубок довіри».

Посилання https://vpu92sever.lg.ua/wp-content/uploads/2022/05/Наказ-про-в.о.-Кудрю.jpg

Під час уроку здобувачі освіти ознайомилися з правилами підбору асортименту товару та його зберігання. Майбутні продавці побачили, яким шляхом проходить молоко від фермерства до продажу на полицях магазинів. Учні на практиці навчалися заповнювати цінники та накладні на відповідні товари, спробували на смак різні види молочних продуктів. Урок виробничого навчання видався на славу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x