Партизанськими стежками рідного краю

22 вересня 2021 року, у день 60-ї річниці від початку підпільно-партизанського руху в Україні, у ВПУ № 92 пройшов вечір пам’яті, присвячений Дню партизанської слави.

Молодь віртуально пройшла стежками народних месників нашого краю. Для багатьох стало відкриття те, що школа для підготовки підпільників знаходилася поруч з нашим училищем – на Лісовій Дачі, а партизанські загони діяли в кремінських лісах.

Діти дійшли висновку, що це свято людей сильних духом і з чистою совістю, які не шкодували життя заради Перемоги.

Посилання https://vpu92sever.lg.ua/wp-content/uploads/2022/05/Наказ-про-в.о.-Кудрю.jpg

Під час уроку здобувачі освіти ознайомилися з правилами підбору асортименту товару та його зберігання. Майбутні продавці побачили, яким шляхом проходить молоко від фермерства до продажу на полицях магазинів. Учні на практиці навчалися заповнювати цінники та накладні на відповідні товари, спробували на смак різні види молочних продуктів. Урок виробничого навчання видався на славу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x