День Здоров’я – свято молодості та спорту

Традиційно, в другу п’ятницю вересня, у ВПУ № 92 проводиться День Здоров’я, присвячений Дню працівників фізкультури та спорту.

Здобувачі освіти 1 курсу після інструктажу стали оформляти місця локації на спортивному майданчику училища. Куточки прикрашали рушниками, розвішували плакати, виготовляли поробки з овочів і фруктів, готували фірмові страви.

Почесні гості – військовослужбовці й адміністрація училища були приємно вражені назвами команд та їх девізами. Гостей зачарувала креативність першокурсників, та любов до виготовлення осінніх екібанів і поробок.

Найцікавішою частиною Дня Здоров’я стали сумісні спортивні змагання з бігу, міні-футболу, перетягуванню канату, кидками м’яча на влучність, стрибками з місця командою, «кенгуру». Військові показали нашим юнакам приклад відмінної фізичної підготовки, що для хлопців стане стимулом займатися спортом і готуватися до служби у ЗСУ.

Окрасою свята став концерт молодих талантів. Глядачі оплесками зустрічали співаків та танцюристів, а пісню «червона рута» співали наші гості разом з усіма учасниками свята.

Переможців і призерів нагородили Почесними грамотами, а гостей – військовослужбовців – цінним подарунок – футбольним м’ячем.

В рамках програми «ВІДКРИВАЙ СВІТ З НАМИ: МІЖНАРОДНІ СТАЖУВАННЯ 2023-2024 р р.!» українським студентам і випускникам навчальних закладів I-IV рівнів акредитації надається можливість взяти участь у міжнародних стажуваннях. Це відмінний спосіб не тільки поліпшити своє знання мов, поглибити знання та придбати практичні навички, але також чудова можливість отримати безцінний досвід, який безумовно стане в нагоді Вашим студентам в майбутньому професійному житті. […]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x