Батько і мати – мої два крила

Напередодні Дня сім’ї  здобувачі освіти ІІІ курсу стали учасниками літературного вечора, присвяченого найріднішим людям на Землі – матусі, татові, бабусі та дідусю – нашій родині, у якій, підтримуючи один одного в біді й радості, проживає наш вічний рід.

Молодь уважно, з повагою слухала вірші про батька і матір, притчі про бабусь і дідусів, бо це наші крила, це наше сонце, це наш оберіг.

Посилання https://vpu92sever.lg.ua/wp-content/uploads/2022/05/Наказ-про-в.о.-Кудрю.jpg

Під час уроку здобувачі освіти ознайомилися з правилами підбору асортименту товару та його зберігання. Майбутні продавці побачили, яким шляхом проходить молоко від фермерства до продажу на полицях магазинів. Учні на практиці навчалися заповнювати цінники та накладні на відповідні товари, спробували на смак різні види молочних продуктів. Урок виробничого навчання видався на славу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x