Акція 16 днів проти насилля

З 25 листопада по 10 грудня 2020 року у ВПУ № 92 проходять заходи, присвячені Всеукраїнській акції «16 днів проти насилля».

25 листопада був організований тематичний куточок «Скажемо насиллю: «Ні!».

1 грудня здобувачі освіти зібралися за круглим столом «Дім (не) насилля», молодь прийшла до висновку, що «Насильство – це сміття, яке треба вимітати з дому».

А 3 грудня до ВПУ № 92 завітали працівники ювенальної превенції Кружеля Н.В. та Нечваль Л.В., які розказали про різні види домашнього насилля і наголосили, що це не сімейна справа чи особливості родинного спілкування, а це протиправні дії, яким немає виправдання та про які неможна мовчати. Працівники поліції дали корисну інформацію для молоді про організації, які займаються захистом скривджених від насилля, повідомили телефони гарячої лінії МЗС України і подарували учням буклети і невеличкі подарунки.

Акція триває…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x