35 років Чорнобилю

Щороку у квітні у Вищому професійному училищі №92

м. Сєвєродонецька  проходять  виховні години, бесіди, усні журнали, фото- та книжкові виставки в бібліотеці, присвячені вшануванню подвигу учасників ліквідації  наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. Традиційними є зустрічі здобувачів освіти з ліквідаторами наслідків аварії. Так, 22 квітня відбулася зустріч першокурсників з Іващенком Сергієм Миколайовичем, головою міської  організації «Союз Чорнобиль України», який поділився спогадами про ті трагічні дні.

Учасниками гуртка фізико-математичного циклу Дев’ятіловим Дмитром та Ярошем Олегом  була створена проектна робота на тему: «35 роковини Чорнобильської катастрофи»,  яку вони представили учням І та ІІ курсів. Здобувачі освіти перших курсів під керівництвом викладача фізики, астрономії Крюка Д. В. долучилися до збору інформації про ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС. Вони були вражені від прочитаного, переглянутих відеофільмів про найбільшу  за всю історію ядерної енергетики аварію. На момент аварії Чорнобильська АЕС була найпотужнішою в СРСР. Зараз місто Прип’ять –  мертве місто.

22.04. відбулася зустріч з працівниками міської публічної  бібліотеки, які  ознайомили присутніх  з творами українських письменників про трагедію на Чорнобильській АЕС.

Здобувачі освіти прийшли до висновку, що необхідно обережно  відноситися  до атомної енергетики, прораховувати наперед усі можливі варіанти подій, берегти своє життя та  життя планети!

Посилання на наказ https://vpu92sever.lg.ua/wp-content/uploads/2022/09/яицкая.pdf

Посилання на наказ https://vpu92sever.lg.ua/wp-content/uploads/2022/09/наказ.pdf

Посилання https://vpu92sever.lg.ua/wp-content/uploads/2022/09/Наказ-про-внесення-змін.pdf

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x