… І над світом лунав його спів

2 грудня 2021 року здобувачі освіти 2 курсу ВПУ № 92 стали учасниками вечора спогадів про українського соловейка – Назарія Яремчука, якому б виповнилося 70 років.

Співак, народний артист, Герой України, чудовий син і батько для своїх дітей… І все його життя в піснях: «Батько і мати», «Водограй», «Лелека з України», «Отчий дім», «Смерекова хата», «Родина».

І до ніг його падала слава,

І над світом лунав його спів…

Співака вже давно немає на Землі, але його троє дітей підхопили пісенну естафету батька і несуть українську пісню по світу.

Посилання https://vpu92sever.lg.ua/wp-content/uploads/2022/05/Наказ-про-в.о.-Кудрю.jpg

Під час уроку здобувачі освіти ознайомилися з правилами підбору асортименту товару та його зберігання. Майбутні продавці побачили, яким шляхом проходить молоко від фермерства до продажу на полицях магазинів. Учні на практиці навчалися заповнювати цінники та накладні на відповідні товари, спробували на смак різні види молочних продуктів. Урок виробничого навчання видався на славу.

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x