… І над світом лунав його спів

2 грудня 2021 року здобувачі освіти 2 курсу ВПУ № 92 стали учасниками вечора спогадів про українського соловейка – Назарія Яремчука, якому б виповнилося 70 років.

Співак, народний артист, Герой України, чудовий син і батько для своїх дітей… І все його життя в піснях: «Батько і мати», «Водограй», «Лелека з України», «Отчий дім», «Смерекова хата», «Родина».

І до ніг його падала слава,

І над світом лунав його спів…

Співака вже давно немає на Землі, але його троє дітей підхопили пісенну естафету батька і несуть українську пісню по світу.

В рамках програми «ВІДКРИВАЙ СВІТ З НАМИ: МІЖНАРОДНІ СТАЖУВАННЯ 2023-2024 р р.!» українським студентам і випускникам навчальних закладів I-IV рівнів акредитації надається можливість взяти участь у міжнародних стажуваннях. Це відмінний спосіб не тільки поліпшити своє знання мов, поглибити знання та придбати практичні навички, але також чудова можливість отримати безцінний досвід, який безумовно стане в нагоді Вашим студентам в майбутньому професійному житті. […]

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x