Упроваджуємо передовий досвід

За підтримки організації ООН, згідно з Програмою з відновлення та розбудови миру, майстри виробничого навчання пройшли курси підвищення кваліфікації за професіями «Кухар», «Кондитер» у Львівському коледжі готельно-туристичного та ресторанного сервісу, висловлюють вдячність за можливість отримувати нові знання та професійний досвід.

Здобуті навички майстри Виноградова О.І., Брагінець В.М., Дибок Н.П., Кучеренко Ю.В. продемонстрували під час практичної роботи з приготування литкового дріжджового тіста та виробів з нього, а саме, приготування круасанів з різними начинками за львівською технологією.

Посилання https://vpu92sever.lg.ua/wp-content/uploads/2022/05/Наказ-про-в.о.-Кудрю.jpg

Під час уроку здобувачі освіти ознайомилися з правилами підбору асортименту товару та його зберігання. Майбутні продавці побачили, яким шляхом проходить молоко від фермерства до продажу на полицях магазинів. Учні на практиці навчалися заповнювати цінники та накладні на відповідні товари, спробували на смак різні види молочних продуктів. Урок виробничого навчання видався на славу.

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x