Святий Миколай, подарунки нам роздай

Зима принесла довгоочікувані свята та розваги.

До ВПУ № 92 завітали Зима зі Святим Миколаєм. Здобувачі освіти гостей зустрічали величальними піснями й запальними танцями.

Увесь день на перервах звучала святкова музика, а помічники Миколая допомагали розносити подарунки в групах та поздоровлення, які поступали до новорічної пошти.

Свято плавно перейшло до гуртожитку ВПУ № 92, де молодь потішали  своїми талантами  учасники гуртків художньої самодіяльності. Атмосфера в залі була доброзичливою, творчою та казковою.

Святий Миколай побажав усім у Новому році міцного здоров’я, побільше радісних подій у житті, теплого родинного вогнища, достатку та успіхів в навчанні.

В рамках програми «ВІДКРИВАЙ СВІТ З НАМИ: МІЖНАРОДНІ СТАЖУВАННЯ 2023-2024 р р.!» українським студентам і випускникам навчальних закладів I-IV рівнів акредитації надається можливість взяти участь у міжнародних стажуваннях. Це відмінний спосіб не тільки поліпшити своє знання мов, поглибити знання та придбати практичні навички, але також чудова можливість отримати безцінний досвід, який безумовно стане в нагоді Вашим студентам в майбутньому професійному житті. […]

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x