Святий Миколай, подарунки нам роздай

Зима принесла довгоочікувані свята та розваги.

До ВПУ № 92 завітали Зима зі Святим Миколаєм. Здобувачі освіти гостей зустрічали величальними піснями й запальними танцями.

Увесь день на перервах звучала святкова музика, а помічники Миколая допомагали розносити подарунки в групах та поздоровлення, які поступали до новорічної пошти.

Свято плавно перейшло до гуртожитку ВПУ № 92, де молодь потішали  своїми талантами  учасники гуртків художньої самодіяльності. Атмосфера в залі була доброзичливою, творчою та казковою.

Святий Миколай побажав усім у Новому році міцного здоров’я, побільше радісних подій у житті, теплого родинного вогнища, достатку та успіхів в навчанні.

Посилання https://vpu92sever.lg.ua/wp-content/uploads/2022/05/Наказ-про-в.о.-Кудрю.jpg

Під час уроку здобувачі освіти ознайомилися з правилами підбору асортименту товару та його зберігання. Майбутні продавці побачили, яким шляхом проходить молоко від фермерства до продажу на полицях магазинів. Учні на практиці навчалися заповнювати цінники та накладні на відповідні товари, спробували на смак різні види молочних продуктів. Урок виробничого навчання видався на славу.

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x