«Правові знання – веління часу»

З 06.12. пл. 10.12.2021 року у ВПУ № 92 пройшов «Тиждень правових знань». Він розпочався з виставки плакатів «Я маю право», у якій взяли участь здобувачі освіти І-ІІІ курсів, тематика плакатів була різноманітною, цікавою, креативною.

Гості з Сєвєродонецької міської організації Червоного Хреста України загострили увагу молоді на право безпечного життя та вільного пересування на території проведення ООС.

На виховній годині «Людина не товар» відеоролик презентувала здобувачам освіти ІІ курсу юристконсультка Сєвєродонецького міського центру соціальних служб. Практичний психолог училища провела у випускних групах онлайн квест створений за підтримки Міжнародної організації з міграції (МОМ) та за фінансування від Уряду Японії «Шукаєш роботу? Перевір свої сили!»  з отриманням сертифікатів, надана інформація буде дуже корисною при працевлаштуванні.

В Міжнародний день боротьби з корупцією класні керівники провели виховні години з елементами дискусії на тему «Молодь проти корупції!».

У Міжнародний день прав людини відбувся правовий брейн-ринг «Права дитини – міф чи реальність». Пройшла зустріч зі старшим лейтенантом  ювенальної превенції Сєвєродонецького районного управління поліції Сергієнком Олександром Олександровичем на тему «Профілактика правопорушень серед неповнолітніх» для мешканців гуртожитку. Викладач Носкова І.Г. провела цікаву прес-конференцію «Конституція України – основний закон держави» у формі публічного спілкування.

Тиждень правових знань нагадав всім, що ми повинні знати свої права та поважати права інших для гармонійного розвитку суспільства в правовій державі.

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x