Наша мова cолов’їна й колискова

Традиційно 9 листопада весь педагогічний колектив ВПУ № 92 збирається в читальній залі бібліотеки училища на свято української мови  та щоб приєднатися до багатомільйонної спільноти українців і написати диктант національної єдності.

Настрій у написантів був святковим та піднесеним, що дало сили справитися з диктантом «Слід за пам’яттю».

А для здобувачів освіти 1 – 2 курсів, які знаходяться на дистанційному навчанні, була проведена ZOOM конференція «Мова – це душа народу, а народ без мови – не народ» з переглядом мультимедійної презентації «Подорож до джерел української мови». Молодь пригадала легенди, вірші, пісні про нашу солов’їну і калинову мову.

Така мелодійна, красива мова повинна жити серед мов світу, бо в ній і історія, і віра, і душа нашого народу.

Посилання https://vpu92sever.lg.ua/wp-content/uploads/2022/05/Наказ-про-в.о.-Кудрю.jpg

Під час уроку здобувачі освіти ознайомилися з правилами підбору асортименту товару та його зберігання. Майбутні продавці побачили, яким шляхом проходить молоко від фермерства до продажу на полицях магазинів. Учні на практиці навчалися заповнювати цінники та накладні на відповідні товари, спробували на смак різні види молочних продуктів. Урок виробничого навчання видався на славу.

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x