Молодь проти насилля!

З 25 листопада 2021 року у ВПУ № 92 розпочалася акція «16 днів проти насильства». До Всеукраїнської та міської акцій приєдналися всі здобувачі училища. Тематичні куточки «Молодь проти насилля» діють у навчальному корпусі, бібліотеці та гуртожитку.

У перший день акції студенти училища на міській площі Дружби Народів стали учасниками маніфесту «Сєвєродонецьк проти домашнього насильства», де висловили свою позицію щодо насилля над жінками.

Молодь зустрічалася з представниками поліції, центру підтримки молодіжних ініціатив та соціальних досліджень, міської публічної бібліотеки, які проінформували про булінг, домашнє насилля, торгівлю людьми.

Здобувачі освіти ІІІ курсу взяли участь у онлайн квесті «Шукаєш роботу? Перевір свої сили!». Ці знання про пошук роботи за кордоном стануть у нагоді, щоб не потрапити у трудове рабство. Оцінку знань підтверджує сертифікат. Акція продовжується…

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x